Anasayfa | Haber Ara | Anketler | Yazar | Sitene Haber Ekle | RSS Ekleyin | Ntv Nedir

İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı  |  Güneri Civaoğlu adliyede  |  Yardım için durdu, babası çıktı  |  Televizyonlara kürtçe geçit yok !  |  Marmaris'te deniz 15 metre çekildi  |  Baykal ve Kılıçdaroğlu savcı yolunda  |  İbrahim Tatlıses hakkında şok iddia !  |  Kenan Evren'den harbiye süprizi  |  Türkler doğum yapmasın !  |  İşsizim diyen çok ama...  |  Kılıçdaroğlu'nun bedelli bekleyenleri  |  Ev hanımlarına emeklilik fırsatı  |  Merobüste taciz skandalı !  |  Soner Yalçın'a zor sorunlar !  |  Asıl deprem bugün yaşanıyor !  |  Tatlıses'in doktorundan ilk açıklama !  |  İbrahim Tatlıses vuruldu !  |  Çevik Bir'den bakana tepki  |  ''Örtüsüz kadın ya satılıktır ya kiralık''  |  Leyla Zana meclise...  |  

Arama


Gelişmiş Arama

Döviz

  Döviz Alış Satış
  Dolar 2.9295 2.9348
  Euro 2.5026 2.5192

CHP'nin İstanbul ilçe adayları


CHP, İstanbul'u yeniden kazanmak istiyor. İşte adaylar

Kategori  Kategori : Siyaset
Yorumlar  Yorum Sayısı : 6
Okunma  Okunma : 9367
Tarih  Tarih : 21 Kasım 2008 11:54


Partide adaylık takvimi başladı, adayların Aralık ayı ortasına kadar isimlerini bildirmesi gerekiyor. Peki mevcut başkanlar ve adaylar kimler olacak?

Herkesin cevabını aradığı soruya CHP kulislerini araştıran Sabah yazarı Mahmut Övür, köşesinden yanıt veriyor. İşte hem partide hem de rakiplerin merak ettiği o isimler: 

(...)Kadıköy'de Selami Öztürk, Beşiktaş'ta İsmail Ünal, Bakırköy'de Ateş Ünal Erzen ve Avcılar'da Mustafa Değirmenci'nin yeniden aday olacakları biliniyor.

Merkez sağdan geçen Hasan Akgün Büyükçekmece'de, eski DSP'li Belediye Başkanı Adil Emecan Zeytinburnu'nda, Fırat Aykut Çatalca'da, Cemil Ekşi ise Tuzla'da aday gösterilecek.

Yeni ilçelerden Çekmeköy'de öne çıkan isimler, Anavatan Partisi'nden CHP'ye geçen Taşdelen Belediye Başkanı Hüseyin Sipahi ve bölgede geniş çevresiyle dikkat çeken bankacı Atalay Altıntaş...

Anadolu yakasının ilgi çeken yeni ilçesi Ataşehir'de ise kıran kıran bir adaylık yarışının süreceği bekleniyor. Çünkü CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları'ndan Battal İlgezdi de, Zafer Nuhoğlu da buradan aday olmak istiyor. Ayrıca Hüsniye Kaya da iddialı isimlerden...

Beylikdüzü'nde sanatçı Emre Saltık ve avukat Osman Gülcan Çevikkol, Sancaktepe'de SHP'den geçen Fikret Şahin, Bağcılar'da Göçmen Dernekleri Başkanı Bayram Ali Çeşmeli, Kağıthane'de Gültekin Salter tek aday olarak görünüyor.

Kartal'da Ali Kılıç, Necla Erdem ve eski Anavatan Partisi İstanbul İl Başkanı, Ali Müfit Gürtuna'nın döneminde başkan vekili olan Ümit Özerol.

Beyoğlu'nda gazeteci Mustafa Dolu, Hüsnü Okçuoğlu, Maltepe'de Zübeyt Çelik ve Mustafa Zengin, Sarıyer'de ise Erol Aydın, Gökhan Zeybek ve Sedat Özsoy'un isimleri konuşuluyor...

CHP'nin şimdilik iki de sürpriz ismi var.
Biri Trabzonspor'un ünlü futbolcusu Lemi Çelik, diğeri ise eski Sultanahmet Camisi imamı Osman Nuri Bedir ...

Çelik CHP'nin Güngören adayı, Bedir ise Sultanbeyli Belediye Başkan adayı olarak çalışmalarına başlamış bile.

Anavatan Partisi'nden CHP'ye ilk geçen Bahçeşehir Belediye Başkanı Kemal Aydın'ın durumu ise belirsizliğini koruyor.

Başakşehir'den aday olmayacağını açıklayan Kemal Aydın sadece "Bekliyorum" demekle yetiniyor. Aydın'ın bu açıklaması siyaset kulislerinde "Bakırköy'ü istiyor" biçiminde yorumlanıyor

Yazdırılabilir SayfaWord'e Aktar        Yorum Yaz

Bu habere toplam 6 yorum yazılmıştır.

çetin [ 12 Ocak 2011 14:35 ]

www.smmmsinavi.com olarak tüm adayları destekliyoruz.

abduraman [ 08 Şubat 2009 02:27 ]

Sayın kılıcdaroglu bu dosyalarıda bir acıversen iyi olur.
Chp belediye başkanlarının basında çıkan güzel haber başlıkları.
Chp altınoluk belediye başkanı İsmail aynur yolsuzluk iddiası ile tutuklandı.31 ocak 2009,
Chp güzelbahce belediye başkanı ertan avkıran ihaleye fesat ve rüşvet almaktan tutuklandı. 12.01.2009.
chp değirmendere belediye başkanı Necati Şemsettin ihaleye fesat ve rüşvetten tutuklandı.12.01.2009
chp çorlu belediye başkanı altan ersin ve 11 kişi ihaleye fesat ve rüşvetten tutuklandı.26.06.2008.
chp Edirne belediye başkanı hamdi sedefçi ninde bulunduğu sekiz kişi tutuklandı.11.01.2008
chp Balıkesir Edremit ilçesine bağlı zeytinli belediye başkanı şadan aytac başkan yardımcısı İlker balık ve yedi kişi ihaleye fesat ve rüşvetten tutuklandı.tutuklandı.31.ocak.2009,
chp urla belediye başkanı ve aralarında bulunan yedi kişi tutuklandı.03.08.07.
chp Balıkesir Bigadiç ilçe başkanı türker yılmaz yolsuzluktan tutuklandı.
Chp cankaya belediye başkanı muzaffer eryılmaz rüşvet dersi verdigi ses kaydı ortaya cıktı.
Chp belde başkanı turgay turp hırsızlıktan tutuklandı.12.01.2007.
Chp Kadıköy belediye başkanı selami öztürke ihale yolsuzluk soruştuması açıldı.
Chp li meclis üyeleri bugün ne götürürüm derdinde,
Chp Kadıköy belediye başkanına İstanbul cumhuriyet başsavcılığı görevi kötüye kullanma ve ihmal dava açtı.
Chp Kadıköy belediyesinde yolsuzluk.
Chp Kadıköy belediyesinde usulsüzlük.
Chp Kadıköy belediyesinde yandaşlarına kıyak,
Şimdi de chp ataşehir belediye başkan adaylarına bakın hepsi mutahit işi nedir herkes bilir demirden çimentodan kumdan çakıldan sıra geldi ataşehire bakalım onun neresinden,
Pek yakında onuda görürüz gazetelerde aynı yukarda yazılanlar gibi haklarında bir şeyler çıkar.
ne ğariptirki tutuklanan ve yargılanan bütün chp belediye başkanlarının suçları aynı.sanki hepsi birbirlerine akraba bu kadar benzerlik olmaz sanki aynı aşiretten gibiler,yolsuzluk,rüşvet,ihalaleye fesat karıştırmak.zimmetine para geçirmek,birde bunlar meydanlara çıkıp biz Atatürkçüyüz diyorlar,Atatürk ün partisiyiz diye ovunuyorlar acaba Atatürk yaşasaydı bu başkanlar bu yanlışları yapabilirlermiydi.tahminen chp nin kapısının önünden bile geçemezlerdi.halk için değil kendileri ve yandaşları için belediye başkanı oluyorlar ama kabahat onlarda değil bizlerde kime oy verdiğimizi bile bilmiyoruz.çoğu vatandaşımız oy verdiği kişinin ismini bile bilmiyor inanın seçtiğimiz kişinin tahsili nedir tecrübesi nedir ne getirir ne götürür.nasıl biri bunları düşünmüyoruz sonra ah vah nerden geldi bunlar başımıza.onun için çok iyi araştırın ve ona göre oyunuzu verin buğun bize yapılan yanlışlar yarın çoçuklarımızın yaşamını çok etkileyecek.

abduraman [ 03 Şubat 2009 07:36 ]

Ataşehir chp başkan adayları neden hepsi mutahit.
Acaba ataşehiri yeni baştan mı yaratacaklar.
Acaba yeni Avrupai bir şehirmi inşa edecekler.
Acaba ataşehire denizimi getirecekler.
Acaba hazine arazilerine cam agaclarım dikecekler,
Yoksa hazine arazilerine gokdelenler mi yapacaklar.
Yoksa hazine arazilerine park ve yeşil alanmı yapacaklar.
Yoksa hazine arazilerine çiçek bahcelerimi yapacaklar.
Kimbilir onlar şimdi nasıl binalar hayal ediyorlardır.
Küçükbakkalköy deki yaptıkları gibi yandaşlarına peşkeşmi cekecekler.
Mesela küçükbakklköy de yaptıkları gibi kooparatifler adı altında hazine arazilerini yandaşlarınamı tezgahlayacaklar.
Küçükbakkalköyde kurulan kooparatife bakın selami öztürk ün şöforu,selami özturk un koruması,selami ozturkun danışmanı ,selami ozturk ün sekreteri,selami öztuk un bahcıvanı ekın kent yapı kooparatifi mutahitlerinide tahmin etmenize gerek yok oda sayın battal ilgezdi.nasıl tezgah ama.nasıl peşkeş ama sorasanız araştırırsanız hepsi normal.
Ama onlar işini bilirle cunku hepsi bu konuda tecrubeli ve deneyimli insanlar baksanıza hepsi chp li mutahit ler.
Şimdi tezgahı hazırlamışlardır bile kurmuşlardır kooparatifleri nasıl olsa arazileride biliyorlar,
Kim nerde kac katlı bina yapacak hangi arsa kimin tahminen paylaşılmıştır bile.
Bu işleri en iyi bilen kişi battal ilgezdi kadıköyden tecrubeli hazine arazilerine endeksli ve beleş arasalar konusunda tecrubeli biri.
Şimdi başkan chp den selami ozturk degilde kendisi.
Olacak zannediyor ama ümraniyede kaybettiği gibi buradada kaybedecek.
Ve bir daha tovbe edecek aday olmayacak bir daha.işin kotusu Kadıköy belediyesinin ona telorans tanıdıgı gibi gelen belediye başkanı ona ruhsat almadan civi bile caktırmayacak.
Çünkü yaptıgı butun binalar denetlenecek şimdiki denetlendiği ğibi değil.işallah kazanamaz chpli mutahit belediye başkan adayları.

suuuuuuuu [ 21 Ocak 2009 20:23 ]

işallah akp yandaşları bizleri nekadar dinsizde görse tüm dualarımız sizlerle umarım oylarınızı dininizi sömürerek elde edenlere değil atamızın yadigarı olan vhp ye verirsiniz.bazı çıkışlarınızı anlıyorum partiyle ilgili yanlışlar var fakat ne olursa olsun yönetimle belediyeleri bir tutmayın.çünkü yönetimde gerçekten sosyal demokrat olan adaylarımız var.bunlarki parti adına yönetime gelmeyi değil halkın rahatlığı için iş başı yapmayı hakediyor.oy verirken lütfen gerçekçi olalım.dinin sömürülmesine hayır.müslümanlık hepimizin dini bunu kimse değiştiremezki başta sosyal demokratlar buna karşı çıkar.bizler sadece dinin allahla kul arasında olan inança bağlıyoruz.diğerleri dini kullanarak dinsizlik yapan kişiler gibi vaadetlerimiz yok.çizgimiz belli sosyal bir devlet olmak için elele!!!

CENGİZ [ 21 Ocak 2009 02:36 ]

GAZİOSMANPAŞADA AVUKATIMIZ HALİL İBRAHİM TÜRKYILMAZ LA AKP YE FARK ATARIZ BUNU HERKES OTUZ MART SABAHI GÖRECEK GERÇEK BİR SOSYAL DEMOKRAT ÖYLE BİR RÜZGAR OLUŞTURDUKİ PARTİMİZE İLÇEMİZE İNANÇ GELDİ HIRS GELDİ ÇALIŞMA AZMİ HAD SAFHADA BURADA ALLAHIN İZNİYLE KAZANIP ÜLKE GENELİNDEDE PARTMİZİN DOGRU ÇALIŞMALARI VE DOGRU SİYASETİ İLE BU İŞİ ALNIMIZ AKIYLA BİTİRİP SOSYAL BELEDİYECİLK NEDİR HERKES GÖRECEK ŞİMDİ CHP ZAMANI SAYGILAR.

Engin Karacan [ 24 Aralık 2008 01:23 ]

Ataşehir Adayımız Düzgün Meriç.

Düzgün Adam..Adam gibi Adam.”Ahlaksız dönüşüm ekonomisine hayır”diyen adam.Selami Başkanımızla beraber Kadıköy’ü CHP’nin kalesi yapan adam.
Adı gibi adam;Düzgün,adil ve eşitlikçi.
Soyadı gibi adam;Meriç nehri gibi coşkulu,kültürlü bir su gibi temiz ve aydın.Kardeşim gibi Babam gibi sevecen ve sıcak ve dost.Ataşehir halkı olarak yanındayız.Fazla söze gerek yok.Tek kelimeyle, Düzgün MERİÇ

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.
 

Siyaset

En Çok Okunan Haberler

Anne ve Kadın... Buse İspir
Buse İspir
Muhalefeti öldürün! Bahattin ÜNAL
Bahattin ÜNAL
Tarihi İzlediniz mi? Tahir Dinç
Tahir Dinç
İşte 2008'in enleri A. Hakan COŞKUN
A. Hakan COŞKUN
Ahlak Kazanmak mıdır? N. Bilici
N. Bilici
Herkese yeniden merhaba Gökhan Kuşcalar
Gökhan Kuşcalar
Terörle mücadele ediyor muyuz? Mesut KARAAĞAÇ
Mesut KARAAĞAÇ

Son Dakika Haberleri

Canlı Destek Hattı

Takvim

Anket

Hangi Partiye Oy Atacaksınız?
Tüm Anketler

Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2003 - 2011 NTVHaber.org Haber Sitesi bir Genç Kariyer Grup Kuruluşudur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Arşiv | Onayla

 © Copyright 2008 NTVHABER.ORG - TATILDE.ORG

Ntvhaber.Org

Webmaster

Ntvhaber

  Desteklediklerimiz

Künyemiz Sitene Haber Ekle Kuşadası Tatilde Turizm Haberleri
Ntv Nedir? Tuğla Çeşme Tatilde CNN
Türkiye Haritası Tatilde Blog Youtube Giriş Yöntemi SEO
Mavihayat.net TatilPanosu.com İkinci El Giyim Google News
Günün Özeti Kayan Haberler Ekle Tatil Bilgi Merkezli Tatilde.org Ntvhaber
Sohbet Sitene Ekle Otel ve Turizm Rehberi News Yahoo

Net Türkiye Vizyon Haber sitesinin ntvmsnbc internet sitesi ile hiç bir şekilde alakası yoktur!

NTV Haber